-
Duyurular

GENEL KURUL İLANIDIR

( 3 No'lu ve 03.06.2018 tarihli, Geçici Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çalıkoğlu başkanlığında yapılan toplantıda alınan karar gereği, 

TARİH: 22  HAZİRAN 2018 CUMA GÜNÜ SAAT:15.00'DE
YER : SARAY MH. SANATÇILAR 2. SK. NO:3/A SİLİFKE
(SİLİFKE  YENİ GÜNDEM GAZETESİ )
SEÇİMLİ GENEL KURUL YAPILACAKTIR.
TÜM ÜYELERİMİZ DAVETLİDİR...


Mersin Hava Durumu
Anket
Derneğimizin Çalışmalarını Nasıl Buluyorsunuz?


 
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 5,2810   5,2905
EURO 6,0289   6,0397
       
Özlü Sözler
Bir insana yapılacak en büyük kötülük, ona umut verip sonra hiçbir şey olmamış gibi gitmektir. Friends
Sitemizi Tavsiye Ediniz
Sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz memnun kalırız.
 
  
Ziyaretçi Bilgileri
Bugün: 13
Dün: 14
Toplam: 4619
  Köyümüzün Yetiştirdiği Değerler

ADI SOYADI UNVANI
İbrahim Okur                      Şehit                                   
Durali Nizamoğlu Muhtar (Vefat)
Mehmet Karaosmaoğlu Prof.Doktor
Durmuş Ali Demir Prof.Doktor
Kadir Kaan Özsin Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı
Zeki Yumuk  Yard.Doç.
Çağatay Çalıkoğlu Yard.Doç.
Şahin Direkel Yard.Doç. (Giresun Ünv.)
Abit Çalıkoğlu Cildiye Uzmanı
Hasan Çetinkaya  Doktor
Ahmet Sarı Doktor
Gülbin Demirel Doktor
Elçin Özsin Doktor
İsmail Köklü Doktor
İlker Çalıkoğlu Biyokimya Uzmanı
Serkan Durna Anastezi Uzmanı
Batuhan Çalıkoğlu Diş Hekimi
Ayşe Yumuk Öğretim Üyesi
Zafer Karaçalık Öğretim Görevlisi
Ercüment Önel Veteriner Hekim(Ar. Görevlisi)
Pınar Yeşil Araştırma Görevlisi (ÇÜ)
Mustafa Genç Araştırma Görevlisi
Serap Taşkaya Öğretim Görevlisi
Burcu Seher Çalıkoğlu Yard.Doç.Dr.
İhsan eROZAN Yard.Doç.Dr.
Mustafa Şen Yapımcı/Yönetmen
Sebahat Karaosmanoğu Devlet Planlama Uzmanı
Mehmet Doğan  Başmüfettiş 
Refet Karaosmanoğlu Baş Kontrolör
Sezai Karabacak Müfettiş
Ramazan Sarı Müfettiş
Barış Okdemir Sayıştay Denetleyicisi
Adil Erozan E.J.Lv.Albay 
Gürkan Işıl Binbaşı
Soner İbili (Emekli Subay)
Halilcan Çelik (Emekli Subay)
Cüneyt Önel (Kurmay Binbaşı) 
İrfan Demirel Binbaşı (Emekli)
Özlem Köroğlu Omaç Tabip Üsteğmen
Hasan Taşkaya Teğmen
Tahsin Önel Teğmen
Yaşar Karabacak Astsubay
Tuğrul Tömbül Astsubay
Hüsamettin Gülgar Astsubay
Süleyman Demir Astsubay
Adem Gür Astsubay
Mustafa Özgür Astsubay (Emekli)
Taylan Taşkaya Astsubay
Ali Gülümser Astsubay
Beyazıt Yumuk Astsubay (Emekli)
Alparslan Tatlı Astsubay (Emekli)
Zeki Tatlı Astsubay
Emrah Gülümser Astsubay
Bülent Önel Astsubay
Erkan Önel Astsubay
Rasim Gültekin Astsubay
Uğur Uyguç Astsubay (Vefat)
Bülent Kelceş Astsubay
Özgür Önel Astsubay
Alpay Tatlı Astsubay
Arif Köklü Astsubay (Emekli)
S.Faruk Önel Astsubay (Emekli)
Servet Zabunoğlu Astsubay
Ahmet Erozan Astsubay (Jandarma)
Mesut Kakaçoğlu  Astsubay
Mehmet Uyguç Uzman Çavuş
Metin Kelceş Uzman Çavuş
Sefa Kelceş Uzman Çavuş
Salih Erozan Uzman Çavuş
Hakan Erozan Uzman Çavuş
Ozan Erozan Uzman Jandarma
Aydın Tömbül Uzman Çavuş (Sahil Güvenlik)
Uğur Ulaş Güngör Uzman Çavuş
Gökhan Uyguç Uzman Jandarma
Mahmut Akbaş Uzman Çavuş
O.Yurdakul Çalıkoğlu Avukat
Velittin Gülümser Avukat
Ersan Önel Avukat
Özer Zayim Avukat
Sezer Durna  Avukat
Ortaç Özsin Avukat
Necati Özen Mühendis-Mimar (Yüksek) 
Pınar Özen Mimar

Osman Yüksel
Emrah Direk

Gemi İnşaat ve Makina Mühandisi
Mühendis
Tugay Akbaş Mühendis
Ahmet Sarı Mühendis
Durhasan Kocabaş Mühendis
Emre Çalıkoğlu Mühendis
Melda Kunt Mühendis
Barış Sarı Mühendis
Metin Şenel Mühendis
Osman Yüksel Mühendis
Şahabettin Uyguç Mühendis (Endüstri)
Hasan Orhun Taşkaya Mühendis (Elektronik)
Recep Mert Özçalık Mühendis (Makine)
Yeliz Karaçolak Mühendis (Ziraat)
Mustafa Nevzat Zayim Mühendis (Ziraat)
Gökhan Köroğlu Mühendis (İnşaat)
Ömer Özsin Mühendis (Makine)
Durhasan Tekin Mühendis (Elektrik) 
Erhan Önel Mühendis (Bilgisayar)
Duygu Okdemir Cangül Mühendis (İşletme)
Kutluhan Çalıkoğlu Mühendis (Su Ürünleri)
Hakkı Nizamoğlu Mühendis (Ziraat)
Burçin Çalıkoğlu Mühendis (Elektronik ve Haberleşme)
Hasan Erozan Mühendis (Orman Endüstri)
İsmail Taşkaya Mühendis (Makina)
Eşe Çalıkoğlu Şehir Plancısı
Mine Tatlı Şehir Plancısı
Mahmut Memduh Uyan Yazar
Süleyman Yüksel Sosyolog (Emekli)
Meltem Durna Ressam
Muhsin Direk Tekstilci (İş adamı)
Mehmet Direk Tekstilci (İş adamı)
Ahmet Seyyar Vergi Dairesi Müdürü
Atalay Çalıkoğlu Banka Müdürü (Emekli)
Cemal Şenel Banka Müdürü (Emekli)
Fehmi Özçalık Banka Müdürü (Emekli)
Hüseyin Kakaç Banka Müdürü (Emekli)
İlyas Yumuk Kadastro Müdürü (Emekli)
Sadık Yumuk  Tapu Müdürü 
Ahmet Gülümser Vergi Dairesi Müdürü (Emekli)
Ahmet Demir Meteoroloji Müdürü (Emekli)
Süleyman Köroğlu Meteoroloji Müdürü (Emekli)
Muzaffer Uyan Turizm Müdürü
A.Cevdet Çalıkoğlu Belediye Yazı İşleri Müdürü
Tamer İbili Adliye Yazı İşleri Müdürü
Mustafa Zayim Adliye Yazı İşleri Müdürü
Kasım Kelçeş Adliye Yazı İşleri Müdürü
Doğan Taşkaya Vergi Dairesi Müdürü (Emekli)
Cennet Aysel Yüksel Vergi Dairesi Müdür Yardımcısı
Yaşar Akşahin Vergi Dairesi Müdürü
Cengiz Zayim Defterdar Yardımcısı
Çağla Özen Bankacı
Aziz Karaçolak Bankacı (Emekli)
Hüseyin Tatlı Banka Şefi (Emekli)
Mustafa Murat Tatlı Uluslararası İlişkiler Uzmanı 
Akın Zaim  İktisatçı-Şair
Ahmet Necati Önel Harita Kadastro Uzmanı (Emekli)
M.Kemal Önel Harita Topoğrafı (Emekli)
Ahmet Gülümser Kadastro Müdürü
Ali Nizamoğlu Banka Müdürü (Emekli)
Onur Nizamoğlu Bankacı (Şef)
Ayşe Gülgar Bankacı
Mustafa Genç Gazeteci
Zeynel Abidin Önel Öğretmen (Köy Enstitüsü)(Vefat)
Mustafa Demirel Öğretmen (Köy Enstitüsü)(Vefat)
Ali Uçar Öğretmen (Köy Enstitüsü)(Vefat)
Tahsin Gülgar Öğretmen (Vefat)
M.Asım Özçalık Öğretmen (Emekli)
Saadettin Kunt Öğretmen (Emekli)
Avni Önel Öğretmen (Emekli)
Hasan Çalıkoğlu Öğretmen (Emekli)
Hasan Kakaç Öğretmen (Emekli)
Ramazan Kurt Öğretmen (Emekli)
Orhan Özsin Öğretmen (Emekli)   
Şerife Kunt Öğretmen  (Emekli) 
Mahmut Kunt Öğretmen (Emekli) 
Şinasi Önel Öğretmen (Emekli) 
Mahsar Uyan Öğretmen (Emekli)
Ayten Uyan Öğretmen (Emekli)   
Kemal Özsin Öğretmen (Emekli) 
Mehmet Köklü Öğretmen (Emekli)     
Saadet Taşkaya Öğretmen (Müdür) (Emekli)          
Sami Köroğlu Öğretmen (Müdür Yardımcısı)
Serkan Köroğlu Öğretmen (Emekli)    
Musa Kunt  Öğretmen (Vefat)                   
Hakan Şahin Öğretmen
Özgür Tömbül Öğretmen
Halil Akbaş Öğretmen
İlker Akbaş Öğretmen
Oktay Okdemir Öğretmen
Rasim Nizamoğlu Öğretmen
Cengiz Seyyar Öğretmen
Musa Gürbüz Öğretmen
Suat Pardı Öğretmen
Eda Uzunoğlu Öğretmen
Zeynel Uyguç Öğretmen
Hakan Yılmaz Öğretmen
Muzaffer Taşkaya Öğretmen
Seher Taşkaya Öğretmen
Cengiz Gülümser Öğretmen
Hakan Kocabaş Öğretmen
Alişan Mudara Öğretmen
Kemal Uyguç Öğretmen
Ahmet Kunt Öğretmen
Durali Kunt Öğretmen
Görkem Kunt Öğretmen
Ayşe Sarı Öğretmen
Ümit Sarı Öğretmen
Cavit Şenel Öğretmen
Şenol Şenel Öğretmen
Servet Yumuk Öğretmen
Mustafa Şenel Öğretmen
Raziye Yeşilkula    Öğretmen
Özgür Sarızayim Öğretmen
Fatma Ayça Yüksel Öğretmen (Beden Eğitimi)
Yusuf Yüksel Öğretmen (Matematik)
Yasemin Şenel Öğretmen
Yaşar Akdoğan Öğretmen
Serdar Uyguç Öğretmen
İmren Özen Öğretmen
Betül Demir Öğretmen
Dursel Koçak Uyguç Öğretmen
Meryem Koçak Öğretmen
Hasan Yeşil Öğretmen
Evşen Özçalık Öğretmen (İngilizce) (master)
Özlem Önel Yılmaz Öğretmen
Ali Deke Öğretmen
Zeliha Kelçeş Öğretmen
Figen Şenel Öğretmen
Sibel Uyguç  Öğretmen
Şefik Sami Yüksel Öğretmen (Türkçe)
Yunus Karaçalık Öğretmen (Sınıf)
Erhan Şimşek Öğretmen (Matematik)
Muharrem Köklü Öğretmen
Deniz Köklü Öğretmen (Emekli)
Ahmet Köklü Öğretmen (Emekli)
Adem Yılmaz Öğretmen
Cemile (Yılmaz) Göksu Öğretmen
Mehmet Cemil Yılmaz Öğretmen
Utku Kunt Akay Öğretmen
Devrim Zaimoğlu Öğretmen
Şerife Zaimoğlu Öğretmen (Matematik)
Osman Zayim Öğretmen (Matematik)
Ahmet Şahin Öğretmen
Hakan Şahin Öğretmen (Emekli)
Ömer Okur Öğretmen
Hüseyin Akbaş Öğretmen (İlköğretim Okulu Müdürü)
Özge Tönbül Öğretmen (İngilizce)
Songül Okdemir Mehli Öğretmen (Ana Sınıfı)
Havva Okdemir Ekici Öğretmen (Meslek)
Asuman Uyguç Öğretmen (Resim)
Aliye Çetin Öğretmen (Sınıf)
Özlem Direkel Öğretmen (İngilizce)
İsmail Günay Öğretmen (Fen Bilgisi)
Mustafa Uyguç Öğretmen
Halit Nizamoğlu Öğretmen
Nihat Akdoğan Öğretmen (Emekli)
Ümmügülsüm Gülgar Öğretmen (Fen Bilgisi)
Hasan Zabunoğlu Öğretmen (Fen Bilgisi)
Muhammet Avcıoğlu Öğretmen
İbrahim Kucuş Öğretmen
Emrah Kucuş Öğretmen (Edebiyat)
Derya Köklü Öğretmen (Teknoloji Tasarım)
Tarık Genç Öğretmen (İngilizce)
Neslihan Direk Öğretmen (Edebiyat)
Özlem Direkel Odabaşı Öğretmen
Osman Sedat Yılmaz  Öğretmen
Emine Sarı Öğretmen (Fen Bilgisi)
Emre Sarı Öğretmen (Türkçe)
Timur Işıl Öğretmen (Matematik)
Özgür Işıl Öğretmen
Oktay Ateş Gemi Kaptanı (2.Kaptan)
İbrahim Kucuş Gemi Kaptanı
Mehmet Yüksel Gemi Kaptanı (3.Kaptan)
Yalçın Özçalık Başkomiser (Emekli) (Vefat)
Abdurrahman Özçalık Polis (Emekli)
Salim Özsin Polis
Avni Karabacak Polis
Hurşit Şenel Polis
Kürşar Şenel Polis
Murat Şenel Polis
Fatih Aktoprak Polis
Yücel Göke Polis
Hasan Akdoğan Polis
Rıza Akdoğan Polis
Mahmut Cevdet Şenel Polis
Yalçın Topaloğlu Polis
İsmet Okdemir Polis
Servet Uyguç Polis
Ramazan kelceş Polis
Nuh Talip Kadıoğlu Polis
Halil Karaçolak Emniyet Mensubu (Emekli)
Serbülent Deke Polis
Tufan Şahin Polis
Melek (Işıl) Kara Polis
Ali Zayim Polis
Serdar Gülgar Polis
Ali Genç Polis
Osman Genç Polis
Yaprak Yeşil Polis
Soner Işıl Polis
Zekiye Sarıçalık Başhemşire
Bedia Kunt Ebe Hemşire
Hamide Çalıkoğlu Hemşire (Emekli)
Meryem Özsin Ebe (Emekli)
Hürü Uyguç Ebe (Emekli)
Nahide Gülümser Ebe (Emekli)
Zeynep Tönbül Hocaoğlu Hemşire
Hülya (Karaçolak) Gökler Hemşire
Ayşe Kunt Hemşire (Emekli)
Nisrem Akdoğan Hemşire
Aynur Uyguç Hemşire
Ayla Çalıklı Hemşire
Yaşen Karazor Hemşire
Gülşen Şavaşkan Hemşire
Dilek Erozan Hemşire
Elif Ayşe Okdemir Ebe Hemşire
Cennet Yumuk Ebe Hemşire
Emel Okdemir Ebe Hemşire
Emel Kelceş Ebe Hemşire
Dönay Taşkay Sağlık Memuru
Safiye Gülşen Okdemir Uysal Hemşire
Süleyman Hakan Göke Sağlık Memuru
Emel Çetin Laborant
Şerife Gülümser Hemşire
Hatice Gülümser Hemşire
Merve Özsin Hemşire
Atıf Özçalık Mali Müşavir (Emekli)
A.Kadir Tonbul Mali Müşavir
Mevlüt Sarızayim Mali Müşavir
Veli Sedat Taşkaya Mali Müşavir
Mustafa Tonbul Yeminli Mali Müşavir
Kurtuluş Tömbül Dz.Kuv.İş Güv.Uzmanı
Aydın Tömbül Sahil Güvenlik Uzmanı
Esabil Kakaç Bilgisayar Uzmanı
Erdem Durna Mali Müşavir (Stajer)
Fethiye Nizamoğlu Muhasebeci
Hasan Şenol Zayim Pazarlama-Müşteri Temsilcisi
Elçin Topaloğlu Pazarlama-Müşteri Temsilcisi
Yahya Şenel Tekniker (Endüstriyel Elektronik)
Mustafa Kunt Teknisyen
Umut Sarızayim Tekniker
Ramazan Uyguç Labaratuvar Teknisyeni
Müşerref Yüksel Teknisyen (Bilgisayar)
Sinem Çalıklı Tekniker (Elektrik-Elektronik)
Hasan Ulaş Zaim Teknisyen (Makine)
Mahir Özer İbili Teknisyen (Elektrik)
Özgür İbili Teknisyen (Gemi Elektrik)
Nurettin Özsin Tekniker (Soda San)
Gökhan Güngör Tekniker (Endüstriyel Elektronik)
Ümit Çetin Tekniker (Kağıt)
Ercüment Çetin Teknisyen (Elektrik)
Fikret Demir Teknisyen (Meteoroloji)
Mustafa Nizamoğlu Tekniker (İnşaat)
Durmuş Yeşil Teknisyen (Haberleşme) (Emekli)
Adem İbili Tekniker (Elektrik)
Abdullah Direk Tekniker (Elektrik)
Mustafa Savaş Çetinkaya Teknisyen (Anadolu Cam Sanayi)
Mehmet Onur Demir  Teknisyen (Teknoser)
Emrullah Işıl Tekniker (Türk Telekom)
Emel Yeşil Şef (Milli Eğitim)
Şadiye Sarıçalık Şef (Maliye) 
Osman Nuri Önel Şef (İl Tarım Kontrol)
Berna Göke Memur
Mehmet Tonbul Memur
Kısmet Tömbül Memur
Murat Taşkaya Memur
Gülcan Taşkaya Memur
Zafer Taşkaya Memur
Ahmet Gülümser Memur
Erdal Kunt Memur
O.Tuncay Çalıkoğlu Memur
Hasan Koçak Memur
Ferhat Özen Memur
Turhan Neşat Kara Memur
Fatma Tömbül Memur
Ozan Yeşil Memur
Özhan Yeşil Memur
Turan İbili Memur (Seka) (Emekli)
Meryem Erozan Memur (Kütüphane)
Mustafa Gülümser Sayman
Mehmet Okdemir Memur (Orman Muhafaza)
Hasan Şenel Memur (Orman Muhafaza)
Muharrem Şenel Memur (Gümrük Muhafaza)
Nihat Sarızayim Memur (Emekli)
Ahmet Kelceş Memur (Orman Muhafaza)
Hasan Kostak Memur (Emekli)
Rıza Tatlı Memur (Emekli)
Özkan Zaim Memur (Denetim Serbestlik)
Mümin Akdoğan Memur (Kadastro Kontrol)
Hüseyin Uyguç Memur (Belediye Fen İşleri)
Zekayi Özsin Veri Hazırlama ve Kontrol Memuru
Soner Köklü Veri Hazırlama ve Kontrol Memuru
Kısmet Zaimoğlu Memur
Mahmut Yüksel  Memur (Türk Telekom) (Vefat) 
Zübeyde Kelçeş Veri Hazırlama ve Kontrol Memuru
Hasan Tahsin Önel Memur (Orman Muhafaza)
Meryem Acizoğlu Memur
Yüksel Çetin Memur (Emekli) (PTT)
Durali Yılmaz Memur (Emekli)
Osman Direk Memur (Emekli)
Ahmet Nizamoğlu Şef (PTT)
Hasan Nizamoğlu Memur
Talip Köklü Postacı
Kadir İbili Zabıta
Osman Direkel Türk Telekom Memur
Fahri Işıl Memur (Emekli)
Rasim Sarı   İmam-Hatip
Mehmet Ali Okur İmam-Hatip
Veli Zahid Şener Bekçi (Emekli)
Ahmet Uyguç Bekçi (Emekli)
Gülbin Nizamoğlu Deke Özel Güvenlik
Havva Direk Özel Güvenlik
Fikret Kuçuş Bekçi (Orman İşletmesi)
Osman Durna Ziraat Dairesi (Emekli)
Mustafa Durna Tekel (Emekli)
Fikret Köroğlu Orman İşletmesi (Muhasebe)
Hasan Durna Kooperatifçi (Emekli)
Hüseyin Okdemir Orman İşletmesi (Emekli)
Naci Erozan Orman İşletmesi (Emekli)
Atila Tönbül  İşçi (Emekli) (Seka)
Hüseyin Köroğlu İşçi (Emekli) (Seka)
Hasan Tekin İşçi (Emekli) (Seka)
Hüseyin Kakaçoğlu İşçi (Emekli) (Seka)
Sadettin Karaçalık İşçi (Emekli) (Seka)
Abdullah Direk İşçi (Emekli) (Seka)
Durhasan Şimsek İşçi (Emekli) (Seka)
Deniz Ucar İşçi (Emekli) (Seka)
Eyüp Şahin İşçi (Emekli) (Seka)
Yakup Şahin İşçi (Emekli) (Seka)
Gürsel Demirel İşçi (Emekli) (Seka)
Ahmet Koçak  İşçi (Emekli) (Seka) (Vefat)
Bülent Çetin İşçi (Emekli) (Seka)
Akif Özçalik İşçi (Emekli) (Seka)
Ömer Yeşil İşçi (Emekli) (Seka)
Ergül Zayimoğlu İşçi (Emekli) (Seka)
H.Sait Zayimoğlu  İşçi (Emekli) (Seka)
Hidayet Gülgar İşçi (Emekli) (Seka)
Gündüz Karaçalık İşçi (Emekli) (Seka)(Vefat)
Şevki Direk İşçi  (Seka)
Alptekin Tatlı İşçi  (Seka)
Osman Kucuş İşçi (Emekli) (Orman İşletme) (Vefat)
Teyfik Kunt  İşçi (Emekli)
İbrahim Kunt İşçi 
Hanifi Taşkaya İşçi (Kromsan) (Emekli) (Vefat)
Sebahattin Çetin İşçi (Emekli) (Tedaş)
Seyit Çetin İşçi (Emekli) (Belediye)
Nebi Çetin İşçi (Emekli) (Köy Hizmetleri)
Enver Sarı İşçi (Emekli) (DSİ)
   
Üye Giriş Paneli
E-posta:      
Şifre:        
Şifremi unutum
Başkan'ın Mesajı
Aidat Borcu Sorgulama
   
 
Köşe Yazıları
Son Ziyaretçi Yorumları
mustafa genç
1.Çaltıbozkır Buluşma Şenliğine Katılımlarınızdan Dolayı Teşekkür Ederiz.


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler
Sponsorlarımız